Fioletowa plamka na ustach

Witam, Od jakiegos czasu mam taką mala fioletową ciemną plamkę na ustach na gornej wardze. Nie boli ,nie swędzi w ogole jej nie czuc. Co to jest i od czego sie to moglo zrobic? Dziekuje.

Nie mam rentgena przez monitor i nie widzę tej zmiany, powinna Pani udać się do dermatologa na konsultaację, lekarz po obejrzeniu zmiany będzie mógł stwierdzić co to jest i jak temu zaradzić:).

Fioletowe plamki lub guzki to zazwyczaj naczyniaki. Są to zmiany niegroźne. Sposoby na to są różne, zależnie od ich wielkości. Proszę pójść do dermatologa, na pewno zaproponuje Pani jakiś rodzaj zabiegu.