Fioletowa siatka wybroczyn między kolanem a stopą

Uderzyłem się kostką lewej stopy w ostrą krawędź. Krwi dużo nie było, ale następnego dnia wokół ranki w czarnym kolorze zrobił sie czerwony rumień i opuchlizna. Kolejnego dnia rano ból stopy byl juz taki, ze nie mogłem stanąć na tej stopie. Wczesniej robiłem usg w związku z fioletową siatką wybroczyn między kolanem a stopą. Okazało sie, że mam wyjątkowo rozszerzone naczynia. Może jedno jest w związku z opuchlizną i straszliwym bólem stopy. Mogę wyslac zdjęcie stopy.

Dzień dobry,

Proszę chłodzić miejsce urazu oraz podczas siedzenia/ leżenia trzymać nogi powyżej linii miednicy. Rozszerzone, kruche i słabe naczynka na pewno przyczyniły się do wielkości problemu jakim jest duże zasinienie. Można smarować maścią np. Lioton1000, pomocny okaże się masaż i kinesiotaping w celu przyspieszenie resorpcji krwiaka. Wszystko samoistnie powinno minąć.

Pozdrawiam serdecznie.