Fioletowe, bardzo widoczne cienie pod oczami

Dzień dobry, moim problemem sa fioletowe, bardzo widoczne cienie pod oczami. Z cieniami tymi mozna powiedzieć, ze żyje całe zycie, nie jest to objaw braku snu, przemęczenia, ani nic z tych rzeczy. Czy miałam 5, 10, 15 czy 20 lat cienie zawsze były i sa takie same. Moja skóra pod oczami jest przy tym bardzo cienka i moze to jest tego powodem?Moje pytanie brzmi:czy w grę wchodzi jakakolwiek operacja? Wstrzyknięcie tłuszczu? Co mogło by to jakoś naturalnie zatuszować? Pozdrawiam!

Problem przypuszczalnie wynika ze zbyt cienkiej skóry w tej okolicy, przez którą przeświecają naczynia krwionośne. U lekarza medycyny estetycznej można rozważyć wykonanie zabiegu :light eyes".