Fioletowe cienie pod oczami, wypadające włosy, osłabienie

Witam, od jakiegoś czasu źle się czuję. Brak mi sił. Praktycznie codziennie boli mnie głowa, głównie w okolicach skroni. Mam ciemno fioletowe cienie pod oczami, których wcześniej w ogóle nie miałam. Czasami mam przyspieszony rytm serca bez wykonywania większego wysiłku. Strasznie wypadają mi włosy i łamią mi się paznokcie. Wykonałam badania na anemię ale wyniki są ok. Żelazo w normie. Co może być jeszcze przyczyną? Jakie badania powinnam jeszcze wykonać? Z góry dziękuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o odpowiednich badaniach lub konieczności udania się do lekarze endokrynologa. Być może warto byłoby oznaczyć poziom TSH.