Fioletowe i czerwone plamy po opalaniu

Witam, po opapalniu utrzymują mi się na ngach zwłaszcza na piszczelu fioletowe czerwone plamy, nie znikają już od około 4 dni. Co powinnam z tym zrobić ? Przy dotyku boli

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Należy zgłosić się do lekarza poz, możliwe że doszło do poparzenia przez słońce.Lekarz skieruje Panią do specjalisty jeśli będzie taka potrzeba.