Fioletowe żyłki na policzkach

Witam mam 27 lat i od jakiegoś czasu zauważyłam na policzkach blisko ust fioletowe żyłki chciałabym zapytać przez co mogły powstać i jak można się ich pozbyć bądź zmniejszyć ich widoczność za odpowiedź z góry dziękuję.

Proszę udać się na konsultację do dermatologa, przyczyn jest wiele. Naczynka można pozamykać laserem oraz zastosować prawidłowa pielęgnację skóry.

Dzień dobry,

Najprawdopodobniej problem dotyczy rozszerzonych naczynek na twarzy. Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej- po konsultacji możliwe będzie zamknięcie naczynek laserem.

Pozdrawiam serdecznie.