Fioletowy guzek przy odbycie

Witam, Od paru dni zauważyłem przy myciu odbytu że mam jakis guzek lecz jest on ruchomy przy odbycie.Jest mocno fioletowy i czerwnony wrecz jakby zaraz sie maiła krew wylać. Co to jest ?! jestem zaniepokojony, a to krępujące.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być spowodowana chorobą hemoroidalną. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.