Fizjologiczna lordoza kręgosłupa szyjnego

Prosze o interp badania odc kreg Szyjnego czy jest to bardzo powazne FIZIOLOGICZNA lordoza kregosłupa szyjnego zachowana Struktura kregów prawidłowa zwezenie krazka miedzykregowego C6/C7 Z ODCZYNEM ZWYRODNIENIOWYNA TYM POZIOMIE miedzy wyrostkami poprzecznymi odcinka kregosłupa szyjnego wniosek DYSCOPHATIa C6/C7 Spondyloardhrosis cervicalis

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na zmiany przeciążeniowo-zwyrodnieniowe w obrębie tarczy międzykręgowych. Zmiany takie w późniejszym czasie mogą powodować dolegliwości bólowe. Warto skonsultować się z lekarzem.