Fizjologiczna lordoza lędźwiowa zgładzona, poziome ustawienie kości krzyżowe

Proszę o wydanie opinii na temat moich badań RM. Mam 40 lat. Fizjologiczna lordoza lędźwiowa zgładzona , poziome ustawienie kości krzyżowej. Obniżenie wysokości oraz intensywności sygnału na obrazach T2 zależnych tarcz międzykręgowych Th10-Th11, L1-L2, L4-L5 oraz L5-S1 z cechami dokanałowego przemieszczenia o charakterze szerokopodstawnych protruzji z ograniczeniem płynowej przestrzeni buforowej oraz światła otworów międzykręgowych.

Z opisu Pani MRI wynika,, że posiada Pani wielopoziomowa dyskopatie w odcinku ledzwiowym kregosłupa oraz pogranicza piersiowo - ledzwiowego.
Problemem jest to czy posiada Pani objawy neurologiczne (dretwienie kończyn dolnych, osłabienie siły miesniowej kończyn dolnych) czy tez nie?
Sugerowałbym wizyte u neurochirurga celem oceny Pani stanu ogolnego (badanie fizykalne) z podparciem sie wynikiem badania MRI - celem ustalenia własciwego postepowania - fizykoterapia, cwiczenia, czy tez leczenie operacyjne.
Powodzenia