Fizjoterapia po złamaniu obojczyka z przemieszczeniem

Mam złamany obojczyk z przemieszczenie kość się nie zroslapo 10tyg lekarz skierował mnie na fizjoterapie mam już nie nosić ostezy ale po długim chodzeniu boli mnie z tyłu cały bark musze trochę poleżeć żeby mi przeszło czy to normalne czy fizjoterapia pomoże

Witam,
Dobrze wykonane zabiegi fizykalne powinny przyspieszyć proces gojenia. Trochę niepokojący jest fakt, że po 10 tygodniach się obojczyk nie zrósł. Warto podpytać lekarza, jaka jest przyczyna tak powolnego dochodzenia do zdrowia.
Pozdrawiam