Flegamina na kaszel dla niemowlaka

Mam 9miesiecznego synka ma kaszel czy moge mu podac w dzien flegamine a na noc krople pszeciw kaszlowe sinecod prosze o odpowiedz dziekuje

tak, jezeli kaszel ma charakter wykrztusny, może Pani podać dziecku rano i wczesnym popoludniem flegamine (np. o 14:00), natomiast przed samym snem sinecod w dawce odpowiedniej dla wieku.