Flegma w gardle i częste bóle głowy

Od ponad roku męczy mnie flegma w gardle. Mam wrażenie że spływa z zatok. Często boli mnie głowa. Pół roku temu nagle pojawiły mi się męty w oczach. Od miesiąca czuję zmęczenie, zaczęły pękać mi naczynka i najgorsze: dokuczają mi zawroty głowy.(czuję się jakbym wypiła np. dwa piwa) mam trochę nieskoordynowane ruchy przy tych zawrotach. Pojawiają się też nudności. cisnienie dobre. od paru dni mam też zgagę.Mam suchą skórę i pękające ustaNie wiem co robić? Czy te objawy wskazują na coś poważnego?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, objawy jakie Pani opisują na pewno wymagają wizyty u lekarza rodzinnego i skierowania Panią na konsultacje specjalistyczną np. laryngologiczną. Pozdrawiam