Flegma z krwią i bóle kręgosłupa

Od kilku dni z rana pluje flegma z nosa z kawałkami krwi,flegma jest żółta gęsta smierdząca i czasami ma gródki,czy to cos poważnego?Drugie pytanie;prawie co noc budzi mnie ból pleców tak w połowie kręgosłupa i promieniuje mi na boki pleców do żeber,czasami mam uczucie jak by mi ktos w dolu mostku klatke uciskał,co może byc tego powodem?mam prace nie fizyczna i duzo spedzam czasu w domu przed laptopem w łóżku. Prosze o pomoc. Dodam,że mam crp na poziomie 8,9 i robiłem wiele innych badac i sa ok

Lek. Katarzyna Szymczak

Flegma może być objawem zapalenia zatok, morfologia ok? aptt? inr? CO do bólu pleców może być spowodowany pracą fizyczną, nieprawidłową pozycją w czasie pracy przy komputerze, wskazane rtg kręgosłupa.