Fluoroza na dwóch zębach

Dzień dobry. Mam fluoroze na dwóch zębach są to dwie małe białe plamki ale niestety na jedynce i dwójce. Jakie są wszystkie możliwe sposoby na usunięcie ich mieszcząc się w cenie do mniej więcej 200-300 zł?

Dzień dobry!
W ramach podanej kwoty można wykonać jedynie estetyczne maskowanie z minimalna abrazją. To znaczy usunięcie przebarwienia tak, jak w przypadku zwykłej próchnicy - borowanie z minimalną utratą tkanek, użycie materiału kompozytowego wysokiej klasy, wielostopniowe polerowanie.
Z życzeniami zdrowia K.Sławecki!