Fobia społeczna i terapia hipnozą

Witam od 4 lat prawdopodobnie mam fobię społeczną chciałbym to jak najszybciej wyleczyć od mniej więcej dwóch miesięcy chodzę do poradni niestety ta poradnia mi nic nie daje wiem że od razu tego nie wyleczę ale wolałbym. Słyszałem o leczeniu poprzez hipnozę mam zatem pytanie czy ma Pani w tym doświadczenie jeśli tak to czy mogłaby mnie Pani wyleczyć.

Witam,

zachęcam do kontynuowania terapii – jeśli ma Pan poczucie, że w obecnym miejscu nie osiąga Pan swoich celów, zachęcam do zmiany specjalisty. Dwa miesiące to być może za krótki czas na to, żeby poradzić sobie z opisanym przez Pana problemem. Proszę uzbroić się w cierpliwość, gdyż w takich sprawach nie ma drogi na skróty, łatwych rozwiązań. Być może hipnozę traktuje Pan jak tabletkę, że będzie „szybko-łatwo-i-przyjemnie”, jednak w życiu to tak nie działa, jeśli pojawił się poważny problem, trzeba będzie włożyć wysiłek w to, żeby osiągnąć upragniony cel. Tylko wtedy rozwiąże go Pan raz na zawsze, w innym wypadku będzie powracał.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html