Fobia społeczna u 23-latka

Witam, mam 23 lata i chyba temat fobii społecznej to moja dolegliwość, która nastręcza mi wiele problemów. Objawy są klasyczne, tak jak przeczytałem w jednym z artykułów: drżenie rąk - zwłaszcza w sytuacjach oficjalnych( w urzędzie kiedy trzeba się podpisać, przy stole kiedy jest więcej ludzi, imprezy okolicznościowe itp.), czasami pojawia się kołatanie serca - czasem w domu kiedy jestem sam i za dużo myślę o czymś, czegoś się obawiam, a czasami w miejscach publicznych. Proszę o rade

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza