Fragment pękniętej prezerwatywy w pochwie a prawdopodobieństwo zapłodnienia

Witam, piszę ponieważ jakiś czas temu podczas współżycia z chłopakiem pękła prezerwatywa. Po zorientowaniu się od razu przestaliśmy, nie doszło do zapłodnienia aczkolwiek dziś tj. 5 dni po stosunku wypadł mi kawałek prezerwatywy "kapturek". Dodam, że nie zastosowaliśmy tabletki "po", a ze zrobieniem testu ciążowego czekam do pierwszego dnia miesiączki aczkolwiek chciałabym wiedzieć czy jest to możliwe i jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia?
ponad rok temu

Wskaazane wykonanie testu ciążowego test wykrywa ciążę 5-7 dni po zapłodnieniu.