Fragment tkanki tłuszczowej objęty naciekiem raka niedrobnokomórkowego

Witam, u mojej mamy z pobranego wycinka otrzymaliśmy następujące rozpoznanie; ''fragment tkanki tłuszczowej objęty naciekiem raka niedrobnokomórkowego o immunofentypie CKAE1/3(+), CK7(+),TTF-1(+),ER(-),PGR(-),CD5(-),S100(-) niskozróżnicowanego raka gruczołowego płuca. Zmiana widoczna jest w linii cięcia chirurgicznego oznaczony tuszem''BARDZO PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Brakuje wielu informacji m. in. skąd pobrano wycinek. Rak gruczołowy niskozróżnicowany płuca ma złe rokowanie. Należy jak najszybciej zgłosić się do onkologa i/lub chirurga klatki piersiowej.