Fragmenta deciduae cum suppuratione et thrombosi vasoru

Witam. Proszę o interpretację wyniku badania histo.-pat. Czy jest on niepokojący??? Z góry dziękuję. Fragmenta telarum foetus et fragmenta ovi circa 10. Fragmenta deciduae cum suppuratione et thrombosi vasorum.
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Fragmenty tkanek płodu oraz około 10 fragmentów jaja. Fragmenty doczesnej z ropieniem i zakrzepicą naczyń. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem.