Fragmenta deciduae, villi placentales, cellulae tropoblasti, et fragmenta telarum foetus w wyniku badania histopatologicznego

Witam, odebrałam dziś wyniki histopatologiczne (poronienie) bardzo prosze o przetlumaczenie.. Mikroskopowo : fragmenta deciduae, villi placentales, cellulae tropoblasti, et fragmenta telarum foetus. z gory dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to : fragmenty doczesnej, kosmki łożyska, tkanka trofoblastu oraz fragmenty tkanek zarodka.