Fragmenta endocervicis focalem cum metaplasia planoepitheliali

Proszę o przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego.Fragmenta endocervicis focalem cum metaplasia planoepitheliali oraz Fragmenta endocervicis.Endometrium in stadio proliferationis. Z góry serdecznie dziękuję
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Fragment błony śluzowej szyjki macicy ogniskowo z metaplazją nabłonka płaskiego. Fragment błony śluzowej szyjki macicy. Błona śluzowa macicy w stadium proliferacji.