Fragmenta endometrii perimenopusalis, endocervicis cum hyperplasia microglandulari ac epithelii plani, partim metaplastic

Witam, proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego Fragmenta endometrii perimenopusalis, endocervicis cum hyperplasia microglandulari ac epithelii plani, partim metaplastici
Lek. Tomasz Budlewski

Fragmenty endometrium okołomenopauzalnego, zapalenie błony śluzowej kanału szyjki macicy z hiperplazją częściową metaplazją.