Fragmenta parva eddocervicis et epithelii paraepidermoidalis

Otrzymałam wynik z histopatologii. Nic z niego nie rozumiem. Proszę o przetłumaczenie i podanie czy jest to wynik pozytywny.Endometrium in stadio secretionis [M-79320] Fragmenta myometrii [M-00100] Fragmenta parva eddocervicis et epithelii paraepidermoidalis
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to: Błona śluzowa w stadium wydzielniczym. Fragmenty mięśniówki oraz małe fragmenty nabłonka szyjki macicy i nabłonka paraepidermoidalnego. Wynik nie jest zły.