Fragmenta parva epithelii glandularis et paraepidermoidalis colli uteri

Witam, co oznacza taki wynik badania histopatologicznego, jest w łacinie i nic z tego nie rozumiem, a nie chcę szukać po omacku w internecie, za odpowiedź serdecznie dziękuję. "Fragmenta parva epithelii glandularis et paraepidermoidalis colli uteri. Fragmenta parva endocervicis.Cervicitis acuta suppurativa eo loco.Endometritis acuta suppurativa. Endometrium dyshormonoticum cum signis secretionis.Fragmenta parva eoithelii glandularis et paraepidermoidalis colli uteri."
Małgorzata Panek

W tłumaczeniu " Mały fragment nabłonka gruczołowego i przygruczołowego szyjki macicy. Mały fragment śluzówki kanału szyjki macicy. Zapalenie ostre ropne szyjki macicy w miejscu. Ostre zapalenie ropne endometrium. Endometrium dyshormonalne ze śladem wydzielania."
Proszę udać się z wynikami badań do ginekologa.
Pozdrawiam