Fragmenty błony śluzowej jelita grubego bez zaburzeń architektury krypt

Witam dostałam dziś wynik z badania histopatologicznego jak mam go zrozumieć ? Fragmenty błndy śluzowej jelita grubego bez zaburzeń architektury krypt.Nie stwierdzono cech owrzodzenia ani nadżerek.Obecne cechy ogniskowej hyperplazji.W blaszce właściwej obrzęk oraz rozproszone komórki jednojądrowe i nieliczne eozynofile.Obraz mikroskopowy nieswoistego stanu zapalnego.

Witam , należy rozumieć tak , jak napisano: obraz mikroskopowy nieswoistego stanu zapalnego!!! Nic nie mówi się o podejrzeniu nowotworu - bo o to chyba chodzi głównie w pytaniu! Szczegóły proszę omówić koniecznie z lekarzem , który zlecil/wykonał badanie! z.żurawski