Fragmenty błony śluzowej jelita grubego ze skąpym naciekiem zapalnym z komórek limfoidalnych

Witam! co znaczy że mam fragmenty błony śluzowej jelita grubego ze skąpym naciekiem zapalnym z komórek limfoidalnych,plazmatycznych i eozynofilów.Miejscami w blaszce właściwej błony śluzowej widać pola nafaszerowania krwotocznego proszę o odpowiedź z góry dziekuję i pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wynik badania hist-pat należy odnosić do stanu zdrowia danego pacjenta. Wymagana jest konsultacja u lekarza prowadzącego.