Fragmenty endometrium i wyskrobiny z jamy macicy

Rodzaj materiału; 1.Fragmenty endometrium , 2.wyskrobiny z jamy macicy, 3.wyskrobiny z kanału szyjki macicy Rozpoznanie mikroskopowe; 1. Endometrium cum stadio secretionis , 2.Fragmenta polypoides endometrii,3. Fragmenta mucosae endocervicis et fragmanta polypoides endometrii

Magdalena Mroczek

błona śluzowa macicy w stadium wydzielniczym i fragmenty polipów błony śluzowej macicy. Najlepiej zgłosić się z wynikiem do lekarza kierującego na badanie.