Fragmenty endometrium w okresie sekrrecyjnym

Proszę o wyjaśnienie wyniku histeroskopii\ kanał szyjki-śluz i fragmenty nabłonka szyjkowego bez cech dysplazji fragmenty endometrium w okresie sekrrecyjnym,drobny fragment 5% wyskrobin w okresie proliferacji Co ten wynik oznacza

Witam serdecznie. Wynik ten nie wskazuje na istnienie patologii. Mówi o tym, że materiał pobrany był przed owulacją.