Fragmenty polipa endometrialnego w wyniku histopatologicznym

wynik histopatologiczny; 1/fragmenty endometrium z obrazkami jak w proliferacji . 2/ fragmenty polipa endometrialnego oraz fragmenty endometrium z gruczołami jak w proliferacji. Mam 62 lata czy to da się leczyć . Rok temu też miałam tyżeczkowanie przerost endometrium.

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej można wdrożyć leczenie. Należy jednak skontaktować się z ginekologiem, który mając więcej informacji na temat Pani stanu zdrowia wdroży odpowiedni schemat leczenia.