Fragmenty tkankowe pokryte nabłonkiem wielowarstwowym płaskim z cechami parakeratozy

Dzień Dobry. Dostalem dzisiaj wynik badania histopatologicznego i chcialbym sie dowiedziec, co ono dokładnie oznacza. Oto jego wynik: Fragmenty tkankowe pokryte nabłonkiem wielowarstwowym płaskim z cechami parakeratozy z obecnoscia w podścielisku torbieli wysłanej tymże nabłonkiem z towarzyszacym obfitym utkaniem limfoidalnym z widocznymi grudkami chłonnymi (łagodna zmiana limfoepitelialna).

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania większej ilości informacji nie można nic więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.