Fragmenty utkania jajnika z torbielą pęcherzykowatą

witam serdecznie dostalam wyniki badan histopatologicznych czy moge prosic o wytlumaczenie?W opracowanych wycinkach utkanie miesniaka gladkokomorkowego trzonu.Fragmety utkania jajnika z torbiela pecherzykowa czesciowo przebudowujaca sie w torbiel surowicza, ponadto dwie mniejsze torbielki pecherzykowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest odpowiednia dalsza kontrola u lekarza ginekologa. proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc się dokładniej wypowiedzieć. Wynik nie przedstawia się niepokojąco, ale konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa.