Fragmenty zapalnie i krwotocznie zmienionej doczesnej

Witam, proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego wyskrobin z jamy macicy po zabiegu łyżeczkowania. Opis badania: Fragmenty zapalnie i krwotocznie zmienionej doczesnej. Kosmki obecne.
Lek. Magdalena Pikul

Witam. Badanie potwierdza że była Pani w ciąży. Opisane struktury to elementy łożyska. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.