Frezowanie guzów czołowych u 23-latka

Witam 6 dni temu, zostalem pobity, zlamany nos i rozlegly guz na pół czoła. Nos nastawiony, już prawie ok. Natomiast guz na czole prawie zszedł, z wyjątkiem małej części ok 1,5 cm średnicy. Jest miękki i raczej nie boli, nawet przy ucisku. Dodam ze 3 m-ce temu miałem operację plast.- frezowanie guzów czołowych, czyli spiłowanie wystających guzów-kość. Miękki guzek jest umiejscowiony nad miejscem frezowania. Boję się, że tak mi zostanie. Proszę o pomoc

6 dni to krótki czas po urazie - zalecam cierpliwość, dopiero po 3-4 tygodniach będzie można coś powiedzieć. Aktualnie można stosować środek przeciwzapalny i na przemian heparynowy miejscowo.