Frustracja i brak silnej woli

Co oznacza bycie silnym psychicznie i posiadanie silnej woli? Obawiam się, że jestem dorosłym dzieckiem niedojrzałych rodziców! Dlatego takich pojęć nie znam! Uważam się za osobę niestałą! Wiele przeszłam w życiu i to mnie złamało! Dom rodzinny, praca były dla mnie koszmarem! Jestem w mieszkaniach chronionych, z których rok temu mnie wyrzucono za nieprzestrzeganie regulaminu! Boję się, że ta sytuacja się powtórzy! Nie dam sobie rady z frustracją! Dziękuję za odpowiedź!!!

Proszę spróbować znaleźć pomoc w Punkcie Interwencji Kryzysowej W siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 (budynek Starostwa Powiatowego w Częstochowie - parter), w pokoju nr 8, otrzyma Pani wsparcie w zakresie profesjonalnej i celowej pomocy psychologicznej (interwencja psychologiczna w kryzysach emocjonalnych)
Punkt Interwencji Kryzysowej zapewnia: nieodpłatność usług, dyskrecję.

Bycie silnym psychicznie i posiadanie silnej woli oznacza umiejętność zaplanowania swojej przyszłości i racjonalne jej realizowanie. Regulaminy są po to by chronić innych przed nie planowanymi zachowaniami. Dzięki stosowaniu się do nich można osiągnąć nawet odległe cele pokazując innym konsekwencję i rozwagę.
Pozdrawiam.