FSH i LH między 2 a 4 dniem cyklu w ciąży

WITAM SERDECZNIE, Mam do Państwa pytanie - a mianowicie, przygotowuję się do bycia mamą (nie jest to łatwe w moim przypadku - prawdopodobnie choruję na tarczycę- choroba Hashimoto) - mam za sobą badanie ginekologiczne, na którym lekarz kazał mi wykonać szereg badań morfologicznych. Jednym z nich jest badanie krwi - FSH, LH między 2 a 4 dniem cyklu. Jak obliczyć ten okres????? Dodam, iż ostatnie miesiączka była 18 marca, a cykl wynosi ok 25 dni. Proszę o odpowiedz. DZIĘKUJĘ

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani, pierwszy dzień cyklu -to pierwszy dzień krwawienia miesiączkowego . Jeżeli u Pani wystąpi 12.04 ( to będzie to właśnie pierwszy dzień cyklu)

Szanowna Pani!

! dzień cyklu to 1 dzień miesiączki-czyli jeżeli ma Pani wykonać badanie pomiędzy 2 a 4 dniem cyklu, tzn. że badanie należy wykonać między 2 a 4 dniem od początku miesiączki .
Oznacz to że musi Pani teraz poczekać na miesiączkę i potem zrobić badanie między 2 a 4 dniem od początku miesiączki.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka