Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 9 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Galaretowata wydzielina i uczucie szczypania w pochwie po kuracji przeciwgrzybiczej

Od 2 lat choruje na przewlekle infekcje raz bakteryjne a raz grzybicze ostatnio na c.glabrate lekarz przepisal mi Betadine bo antybiotyki docelowe nie dzialąly na tego grzyba. 2 dni temu skończyłam kuracje 23 glob i widzę galaretowate przeźroczysto- mleczne upławy "jak skrzep" miałam je juz w czasie brania tych globulek czy to oznacza ze jodyna nie dziala na tego grzyba? przyjmuje gynoflor ale śluz jest dalej dziwny i czyje szczypanie w pochwie czy to efekt po tych globulkach czy nie zadzialal?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Bóle owulacyjne

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno stosowanego preparatu jak i nawrotu infekcji. W celu wyjaśnienia problemu proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy