Galaretowata wydzielina z pochwy 10 miesięcy po porodzie

Witam :) Jestem 10 miesiecy po ciazy od nie dawna od czasu do czasu pojawia mi sie galaretkowa wydzielina jest bezbarwna i bez zapachowa ale sie ciagnie i wyglada jak kawalek galaretki nie wiem co to jest czy mam sie martwic ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charakteru wydzieliny może być spowodowana infekcją. Warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.