Galaretowaty i przezroczysty śluz, ból podbrzusza i kłucia jajników

witam mam na imię Karolina i mam 21 lat ostatnią miesiączkę miałam 29,05 owulację prawdopodobnie 10 czerwca w cyklu 26 dniowym stosunek odbyłam z partnerem 6 czerwca dzisiaj 14 czerwca gdy wstałam na rano włożyłam sobie palec do pochwy śluz był galaretowaty przezroczysty od boli mnie podbrzusze i kłucie jajnika jak wstaje rano i siadam oraz gdy siedzę bóle w dole pleców przez 2 dni to czuję już. I tu oto moje pytanie co może być przyczyną takiego zachowania organizmu czytałam lecz nie znalazłam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu rozrodczego. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.