Gastritis chronica naioris gradus erosiva antri sine atrophia

Tata, 67 lat. Po badaniu histopatologicznym rozpoznanie kliniczne: erythematosus endosc. gastritis Wynik badania: 1.gastritis chronica naioris gradus erosiva antri sine atrophia [M-40000] 2.gastritis chronica naioris gradus erosiva sum atrophia incipiens [M-40000] 3.metaplasia intestinalis completa focalis [M-73320] 4.bakterie spiralne w barwieniu giemsa ( ) [M-40000H]. Co robić? Czy jest się czego obawiać? Zapisał się oczywiście do lekarza ale terminy odległe.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? jeżeli term iny są długie to proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie postępwoanie.