Gastropatia rumieniowa dużego st. Inf.

Witam, dwa dni temu mialam wykonaną gastorskopię w rozpoznianiu napisano: Zapalenie przełyku st. A wg. L-A. Gastropatia rumieniowa dużego st. Inf. Hp Bardzo proszę o objaśnienie wyniku badania, z gory dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza zlecajacęgo powyzsze badanie lub lekarza gastroenetrologa, konieczne jest wdrozenie odpowiedniego postępowania terapeutycznego.