Gazy, brak apetytu, wymioty

witam. moim problemem jest brzuch a dokladnie rozne objawy ktore traja juz ok. 3 lat raz sie na silaja a raz praktyczniewogole ich nie ma . Jest to czesc nadbrzusza po lewej stronie . głownymi objawami to czeste gazy niekiedy mam takie okresy ze nie mam zbyt dluzego apetytu, a niekiedy moge jesc bez przerwy, rowniez 3 razy mi sie zdarzylo ze gdy podczas snu na brzuchu obudzilem sie z odruchem wymiotnym ogolni jestem w dobrej formie fizycznej no ale martwi mnie ten brzuch . brzuch raczej nie bol

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie zaburzeń w obrębie przewodu pokarmowego. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.