Gazy o nieprzyjemnym zapachu oraz biegunka a wewnętrzne żylaki odbytu

Dzień dobry! Około tydzień temu miałam biegunkę, zaleczyłam ją jednym z leków przeciwbiegunkowych. Od tamtej biegunki do tej pory mam bardzo cuchnące gazy. Wczoraj wieczorem zjadłam dużego grejfruta i na następny dzień około południa pojawił się luźny stolec ze świeżą krwią i śluzem. Byłam u lekarza rodzinnego stwierdził wewnętrzne żylaki odbytu. Nie jestem przekonana bo nigdy nie miałam żadnych problemów z wypróżnianiem, swędzeniem odbytu itp. Mam 29 lat. Co to może być? Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie przewodu pokarmowego. Proszę udać się do specjalisty gastrologa, który po ustaleniu dokładnej przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie.