Gazy, wzdęcia i burczenie w brzuchu po Izoteku

Izotek- gazy, wzdęcia, burczenie w brzuchu. Witam od września biorę izotek, ale od kilku miesięcy mam uciążliwe gazy, wzdęcia, burczenie w brzuchu, przed kuracją nie miałem nigdy z tym problemu. Próby wątrobowe cholesterol, apat, alat wszystko w normie. Biorę espumisan ale rzadko kiedy pomaga. Jak się z tego wyleczyć żebym nie musiał brać kolejnych leków ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tego typu objawów raczej nie powinien powodować Izotek. Jeżeli już to staje się tak bardzo rzadko. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Konieczna jest kontrola. Zawsze przy braniu jakichkolwiek leków każdy objaw niepokojący powinien być zgłoszony do lekarza prowadzącego leczenie.

Piotr Pilarski

Izotek nie ma takich objawów ubocznych. Najczęstszą przyczyną są błędy dietetyczne czyli niezdrowe jedzenie. Proszę przyjrzeć się swojej diecie jeśli nie ma tam takich błędów wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.