Gdy jem, mam ochotę to z siebie wyrzucić - co robić?

Witam! Mam 15 lat, ważyłam 59 kg przy wzroście 164 cm. Stwierdziłam, że ważę za dużo, więc przeszłam na tzw. „głodówkę”, nie jadłam 10 dni, przy czym piłam tylko 2 szklanki herbaty na 24 godz. Schudłam do 52 kg. Teraz znowu ważę 54 kg, bo rodzice wmuszają mi jedzenie, po czym jest mi niedobrze i płaczę! Od wczoraj piję herbatki przeczyszczające, ważę się sześć razy dziennie, ale nic mi nie ubywa, wręcz przybywa. Chciałabym ważyć 40 kg do 11 lutego, tyle, że nie wiem jak przy takich rodzicach, to zrobię. Planuję od jutra wyrzucać jedzenie przez okno, strasznie boję się, że przytyję, będę znowu się ciąć, płakać. A gdy nie jem, mam lepsze samopoczucie, satysfakcję, że nic nie zjadłam, że nie przytyłam, jestem szczęśliwa, a gdy zjem, okropnie się czuję, płaczę, mam ochotę to z siebie wyrzucić, a czasami, aż umrzeć, zabić się. Co mam robić? Pomóżcie, proszę!

Witam serdecznie,
w tej sytuacji byłoby najlepiej, gdybyś skorzystała z pomocy psychologa.
Twój stosunek do jedzenia, wagi i wyglądu może stać się dla Ciebie powodem poważnych problemów zdrowotnych.

http://portal.abczdrowie.pl/skutki-anoreksj

Waga, jaką sobie narzuciłaś (40 kg), przy Twoim wzroście oznaczałaby konieczność leczenia szpitalnego. Pamiętaj, że anoreksja rozwija się powoli i podstępnie, a każda z dziewczyn wyglądających jak szkielet kiedyś zaczynała od zwykłego odchudzania.
Porozmawiaj o tym z mamą i zgłoś się do poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży

http://portal.abczdrowie.pl/leczenie-anoreksji

Z pozdrowieniami