Gdzie kupić ampułki leku Konakion MM 2mg/0.2ml?

Dzień dobry. Jestem zainteresowana pozyskaniem dwóc h ampułek leku Konakion MM 2mg/0.2ml. Dostałam receptę od lekarza, gdyż mojemu dziecku w szpitalu podano wit. K doustnie (bez mojej wiedzy) i muszę go suplementować... Niestety - nie wiem, gdzie można ją kupić, u mnie w mieście apteki załamują ręce. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

zapytać w aptece o możliwość zamówienia powyższego leku lub sprawdzenie dostępność w całej Polsce też istnieje.