Gdzie kupować błonnik witalny?

z jakiej firmy albo gdzie najlepiej kupować błonnik witalny? i w jakiej jest cenie?czy lepiej kupić w aptece i niż przez internet?

Aleksander Ropielewski

Wszelkie preparaty do stosowania dustnego należy kupować w sprawdzonych i zaufanych źródłach, dlatego polecam apteki (mogą być internetowe). Tam też uzyska Pani informacje odnośnie ceny. Nie mogę polecić konkretnej firmy.