Gdzie leczyć ból stopy po uszkodzeniu?

Witam. 2 dni temu podczas tańca uszkodziłam sobie stopę, byłam bez butów. Nie wiem właściwie co się stało, w pewnym momencie poczułam ból i nie mogłam stanąć na nogę. Ból jest zlokalizowany po zewnętrznej stronie stopy, a nad trzema palcami (od najmniejszego) ok 5cm w górę występuje siniak/zaczerwienienie. Mały palec też jest jakby czerwony i nieco opuchnięty, ale nie boli. Co to może być? Stłuczenie? Samo przejdzie, czy powinnam się gdzieś zgłosić?

Lek. Michał Lenard

Być może jest to stłuczenie, ale lekarz powinien tę stopę zobaczyć i jeśli uzna za potrzebne, zlecić prześwietlenie. Pozdrawiam!