Gdzie leczyć fobię społeczną i nerwicę lękową?

Witam! poszukuje lekarza Psychiatry w Częstochowie na NFZ nie prywatnie , (poza egomedica) gdyż są ponad miesięczne kolejki chciałbym się dostać do kogoś szybciej , chodzi mi konkretnie o fobie społeczną i nerwice lękowe Czy moglibyście kogoś poleć ?

Witam... przykro, ale nie bardzo zrozumiałem sens Pana pytania ?Rozumiem, że szuka Pan psychiatry, który pomimo, że jego usługi są refundowane przez NFZ nie ma pacjentów, podczas gdy do kolegów "po fachu" trzeba czekać miesiąc ? Nie wiem czy nawet gdybym znał kogoś, kogo pacjenci omijają i wolą poczekać u kogoś innego ponad miesiąc, to polecałbym go komukolwiek. NFZ bardzo pilnuje kolejek do specjalistów - przy zapisywaniu się trzeba podać numer PESEL i jest to skrupulatnie sprawdzane czy pacjent nie został przyjęty poza kolejką. Proszę uzbroić się w cierpliwość lub ewentualnie skorzystać z pomocy psychoterapeuty - psychologa. W leczeniu zaburzeń lękowych farmakoterapia najczęściej odgrywa rolę pomocniczą - jest leczeniem objawowym. Przyczynowo leczy się te dolegliwości psychoterapią, zachęcam więc do zastanowienia nad wyborem specjalisty. Pozdrawiam

Witam.

Lekarz psychiatra, którego polecam w przypadku Pana dolegliwości to Pani Aneta Solińska. Bardzo skuteczny specjalista ze świetnym podejściem do pacjenta. Na NFZ przyjmuje w Częstochowie w Ego Medica, przy ul. Orkana 120B. Moi pacjenci, którzy leczyli się również u dr Solińskiej byli bardzo zadowoleni. Niestety nie wiem, jak z kwestią oczekiwania na wizytę.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.

Witam, całym sobą podpisuję się pod poradą pana Sochackiego i podobnie jak pan Rosiński polecam ośrodek Ego Medica. Pozdrawiam