Gdzie leczyć obrzęk siatkówki po operacji zaćmy w Małopolsce?

Gdzie można skutecznie leczyć obrzęk siatkówki po operacji zaćmy w małopolsce? Czy refundowany jest lek anty-Vegf

Witam. Najlepszym rozwiązaniem byłoby leczenie w ośrodku akademickim, tj. Klinice Okulistyki w Krakowie. Podany lek nie jest refundowany.