Gdzie mam się udać z tym bólem pępka promieniującym do prącia?

Witam. Mam dziwny ból w pępku od środka jak by przechodził przez niego prąd dodatkowo ból jest kłujacy i promieniuje do podstawy prącia. Miałem wykonane usg jamy brzusznej wyszła przepuklinę pępkowa aczkolwiek lekarz chirurg wykluczył iż przepuklina miałaby być przyczyną tych boli. Leki przeciwbólowe nie pomagają. Stosuje diclac 100mg tramal. Miałem również badana prostate wyszło że mam lekki przerost stercza. Lekarz podejrzewa zespół bólowy miednicy mniejszej. Ja uważam że to coś z jelitami więc gdzie mam się udać z takimi dolegliwościami. Mężczyzna 37 lat

Szanowny Panie, myślę że zespół bólowy miednicy mniejszej jest bardziej prawdopodobny, jeśli jednak uważa Pan że to problem natury gastroenterologicznej, to proszę udać się do gastrologa